Wtorek, 21.01.2020. Namesday celebrate: Agnieszka, Jarosław

Jesteś tutaj: Strona głównaO nas

O nas

Witamy Państwa w  kwiaciarni Internetowej „Kwiaciarnia  Oleńka” . Nasza  E-kwiaciarnia , wykona bukiet wg. Państwa zamówienia a  kurier kwiatowy doręczy zamówione kwiaty pod wskazany adres .  Wykonujemy wiązanki ślubne i okolicznościowe, wieńce pogrzebowe oraz kosze kwiatowe. Tworzymy wystroje kościołów,  dekorujemy samochody. Prowadzimy sprzedaż kwiatów ciętych i roślin doniczkowych.

 

Dzięki naszej Kwiaciarni Internetowej mogą Państwo wysyłać kwiaty przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienie złożone w kwiaciarni internetowej trafia bezpośrednio do realizacji i kwiaty doręczane są w 24 godziny.

 

Działamy na terenie Milicza oraz  całej Polski. Standardowy koszt dostawy tj; 19.90 zł . Dzięki współpracy z partnerskimi kwiaciarniami zrzeszonych w największej Sieci kwiaciarni w Polsce i  Europie o nazwie  „Euroflorist” (www.TwojeKwiaty.pl) , dostarczamy kwiaty do innych miast Polski oraz wielu krajów na całym świecie.   


Naszą działalność rozpoczeliśmy w 2000r. Kwiaty są naszą pasją, dlatego służymy fachową poradą popartą wieloletnim doświadczeniem. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i jak najlepiej dostosowujemy się do jego życzeń. Miła atmosfera, profesjonalna obsługa oraz konkurencyjne ceny zjednały nam szerokie grono stałych klientów.
Różnorodność wykonanych do tej pory zleceń pozwoliła nam rozwinąć naszą kreatywność i tworzyć prawdziwie oryginalne kompozycje na każdą okazję TYLKO DLA CIEBIE !!!!!!!

 

Dane teleadresowe w zakładce : Kontakt

 

Dane do przelewów w zakładce  : Regulamin