Niedziela, 25.10.2020. Namesday celebrate:

Jesteś tutaj: Strona głównaO Euroflorist

O Euroflorist

EuroFlorist to firma umożliwiająca wysyłanie kwiatów do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie! Dbamy o to, aby ludzie mogli swobodnie przekazywać życzenia i wyrażać swoje uczucia za pośrednictwem kwiatów.

Największa sieć kwiaciarni w Europie

EuroFlorist to ponad 9700 kwiaciarni w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji i Polsce.

EuroFlorist jest członkiem Teleflor International, organizacji, która koordynuje międzynarodową wymianę zleceń kwiatowych między 180 krajami świata - 54000 kwiaciarni na całym świecie.

25 lat w Polsce

Firma Euroflorist Polska powstała w 1995 roku. Przedsiębiorstwo działa w oparciu o doświadczenia skandynawskiej sieci Euroflorist, która jest największą siecią kwiaciarni w Europie. Przynależność do tej organizacji sprawia, że poziom oferowanych usług odpowiada najwyższym światowym standardom.

W Polsce z EuroFlorist współpracuje ponad 700 kwiaciarni. Dzięki międzynarodowym kontaktom, kwiaciarnie współpracujące w systemie EuroFlorist śledzą na bieżąco światowe tendencje w sztuce układania kwiatów.

Profesjonalna Obsługa Klienta

Aby ułatwić naszym klientom wysyłanie kwiatów, EuroFlorist stworzyło Kwiaciarnię Internetową www.twojekwiaty.pl. Dzięki niej mogą Państwo wysłać kwiaty przez internet. Zamówienie jest realizowane w mniej niż 24 godziny przy jednoczesnej gwarancji wysokiej jakości kwiatów i terminowości doręczenia.

Kwiaty mogą Państwo wysłać również przez telefon lub z lokalnej kwiaciarni EuroFlorist w całej Polsce. Więcej informacji na temat sposobów składania zamówienia znajdą Państwo w sekcji Pomoc.

 

EuroFlorist